FORUM POSADZKOWE

budowlana społeczność internetowa

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

  • Strona:
  • 1

TEMAT: Praca dla posadzkarza przemysłowego

Praca dla posadzkarza przemysłowego 3 lata, 2 mies. temu #1228

  • Uniapol
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 1
  • Oklaski: 0
Agencja pracy tymczasowej AP Uniapol Development Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową we Francji.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 2150

Buduj z nami zgrany zespół i już dziś wyślij swoją aplikację – czekamy na Ciebie!

Główne zadania:

Realizacja posadzek przemysłowych: kwarcowych,
Przygotowanie powierzchni,
Wyrównanie - wygładzenie - pokrycie powierzchni o różnej nawierzchni,
Wyrównywanie ręczną maszyną do zacierania,
Praca z rysunkiem technicznym,
Szlifowanie posadzki elektryczną szlifierką lub ręczne zacieranie,
Realizacje posadzek w garażach, centrach przemysłowych, centrach handlowych,
Wykonywanie posadzek zbrojonych i niezbrojonych, z włókien metalowych.

Oczekiwany profil :

5 lat doświadczenia jako posadzkarz przemysłowy,
Mile widziana znajomość j. francuskiego,
Mile widziany własny samochód,
Dobra kondycja fizyczna,
Motywacja do pracy.

Pracując z nami gwarantujemy:

Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przed wyjazdem,
Pracę od zaraz,
Umowę o pracę z wszystkimi jej profitami,
Kontakt z opiekunem w kraju,
Atrakcyjne wynagrodzenie,
Możliwość współpracy z nami przy dłuższych projektach.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz.883)

Odp: Praca dla posadzkarza przemysłowego 2 lata, 2 mies. temu #1249

  • Bautech
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 147
  • Oklaski: 3
Drogi Posadzkarzu.

Zapraszają Cię do Francji, a praca leży na ulicy w Polsce.

W Polsce jest teraz szał na posadzki dekoracyjne, a brak osób, które to umieją robić. Jeśli umiesz obsługiwać zacieraczkę do betonu a jeszcze lepiej szlifierkę, to może rozwiniesz się u nas na szkoleniach z systemów dekoracyjnych?

A potem nawiążemy stałą współpracę? Mamy zlecenia, do których brak nam ludzi, szczególnie w Polsce powiatowej...

Zapisy na szkolenia: www.bautech.pl/pl/wspolpraca/szkolenia.html
Szukamy dystrybutorów: www.bautech.pl/pl/wspolpraca/dystrybutor.html
  • Strona:
  • 1

Regulamin i Polityka prywatności | projekt i wykonanie: agencja interaktywna Intermedium.pl